Minidres - sublimace ( ilustrační foto )

Kód: 00507307-
Neohodnoceno
Značka: Ostatní
170 Kč –35 %
Minidres - sublimace ( ilustrační foto )
170 Kč –35 % 109 Kč
10 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedná se o sublimovaný minidres. Určit si můžete číslo i jmenovku. Výroba určitého množství minidresů je možná po individuální domluvě. Nabízíme i množstevní slevy. Do popisu při potvrzení objednávky specifikujte umístění reklam, které prosím pošlete e-mailem ve formátu CDR nebo AI.

V případě nejasností volejte na tel. č. 608955244

Sublimační tisk je jedna z nejmodernějších technologií, která umožňuje zrealizovat i nejsložitější a nejbláznivější požadavky tisku ve fotografické kvalitě na spoustu různých materiálů. Základem je tepelně-chemický proces, který zajistí přenos barev do materiálu, tzn. výsledný obraz není pouze na povrchu, ale obarví materiál do hloubky. Tím se zajistí poměrně dlouhá trvanlivost tisku, rovnající se často životnosti použitého materiálu. Tento styl tisku je využíván pro výrobu plnobarevných dresů pro všechny sporty , šortek, vlajek, minidresů.

Tisk motivu je zajištěn přenosem na digitálním plotru z média na daný materiál za působení tepla. Vše je zažehlováno na tepelném lisu. Tak je zaručena nejvyšší kvalita a ostrost přenesených barev na daný materiál. Grafiku zpracováváme v našem studiu s možností přímé kalibrace barev dle přání zákazníka.

Výhody sublimace:


perfektní barvy

fotorealistický vzhled

mechanická odolnost

nehmatatelný potisk odolný proti oděru což zaručuje dlouhou trvanlivost

při opakované výrobě naprosto totožné barvy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: